O nás

Firma ALFASTAV, spol. s r.o. byla založena v srpnu 1991. Jako sídlo firmy jsme zvolili Sobětice u Klatov, kde máme kanceláře, sklady a výrobní prostory dodnes.

Firma byla již od svého počátku založena jako právnická osoba a na začátku jsme zaměstnávali 17 zaměstnanců. V současné době firmu vlastní dva spolumajitelé, kteří jsou autorizovanými inženýry v oboru pozemní stavby. Počet stálých zaměstnanců je cca 25. Na odborném práce je společnost nebo její zaměstanci držiteli příslušných certifikátů (např. SDK, zateplovací systémy, požární prostupy a další).

Hlavním předmětem naší činnosti je provádění veškerých stavebních prací. Působíme převážně v okrese Klatovy, odkud jsou také téměř všichni zaměstnanci. Za dobu činnosti stoupl roční obrat firmy ve stavebních pracích na trojnásobek původní hodnoty a pohybuje se u hranice 25 mil. Kč.

V průběhu let jsme podíleli na stovkách projektů pro soukromé subjekty i pro státní instituce. Vybrané ukázky našich prací si můžete prohlédnout v našich referencích.

Výstavba rodinného domu - Klatovy, Květná ulice Oprava fasády a zateplení - Klatovy, Randova ulice